Twitter Takipçi Satın Alırken Neden Paypal ?

Instagram Satış Destek Hattı


Öncelikle gelelim paypalın ne olduğuna aslında çoğunuzu duyduğu online ödeme sistemidir..
Türk benzerleri de bulunmaktadır fakat en basit ve profesyonel olanları bence ve Milyonlarca kullanıcısına göre paypaldır.

 

 • Kendi ağızların’dan paypalın ne olduğunu dinleyelim ?

PayPal kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan daha güvenli bir online ödeme yöntemidir.

Aslında paypal şudur kredi kartınızı sanal ortama geçirip burada işlem yapmak ve her seferinde saçma sapan kart no yok güvenlik no vs gibi bilgilere ihtiyaç duymadan alışveriş yapmanızı sağlar?paypal-512

 • Peki neden paypal kullanmalısınız ?

Eğer internet üzerinden satış ve benzeri işlenler yapıyorsanız banka prosedürlerine gerek kalmadan sanal post mantığı ile satış yapmanızı sağlayabilir online ödeme alma yurt dışı sitelerden güvenli alışveriş yapabilme ve benzeri konularda sizlerin çok işine yarayacağına eminim..

 • Kısa ve öz Paypal güvenlimidir ?
 • Evet paypal kesinlikle güvenlidir fakat şuda var bilgisayarınız la abuk subuk sitelere girip bilgisayarınıza trojen ve virüs soktuğunuzda paypalın güvenliği sizi koruyacaktır nasıl mı ?

  Büyük ihtimalle paypal bilgilerinizi çalacak arkadaş alışveriş için yurt dışı lokasyon kullanacaktır ve paypal kendini anında kilitlemektedir böyle durumlarda.

  Bizim sitemizde hem Paypal hem Banka havale seçeneğini kullanabilirsiniz.  Instagram Satış Destek Hattı

  0 comments

  Write a Comment

  Fields with * are required