Twitter Takipçi Satın Al Ucuz mu ? Uygun mu ? Kaliteli mi ?

Instagram Satış Destek Hattı


Twitter Takipçi Satın Al Ucuz mu Uygun mu Kaliteli mi Sorusunu Sizler için İnceledik ve cevapladık arkadaşlar..

Aktif bir twitter kullanıcısı iseniz ? zaman içerisinde takipçi satın alma ihtiyacı her halükarda hissedeceksinizdir?

Fakat maddi bir yatırım olacağı için tabiki makul seviyelerde ve güvenli işlem seçeneklerini değerlendirme bu noktada avantajınıza olacaktır.

Peki takipçi satın almaya karar verdiniz fakat nerden nasıl uygun ucuz veya kaliteli ? İşte ana sorularımız bunlar şöyle ufak bir hesaplama yapalım sizlerle..

Uygun + Kaliteli evet bu hizmeti bizden satın alabilirsiniz ? Buradan inceleme başlayın paketlerimizi..

Ucuz + Kaliteli ? yok malesef öyle bir hizmeti biz vermiyoruz veriyorum diyen de yalan söyler ? Yerçekimi kanunu nasıl var ise dünya genelinde de ticari olarak bir mantık söz konusudur bir hizmetin veya malın hem Ucuz hemde Kaliteli olması mümkün değildir ?

Şimdi beyin fırtınası yapalım ?

Ucuz ve kaliteli hizmet verdiğini bahseden firma veya şahıs ‘ dan bu hizmeti satın alıyoruz iyi gücen satın aldık gönderirse ne ala göndermez ise dolandırıldınız geçmiş olsun.lifting-a-dreamer-2009

Neyse varsayalım takipçileriniz hesabınıza yüklendi gece saat 12 iş var yarın sabah uyumamız gerek veya okul öğrencide olabilirsiniz.

Sabah uyanıyorsunuz süpriz ? Hani nerede o satın aldığınız takipçiler ?

Şimdi bu işlerin bir maliyeri var ürünü uygun satabilirsiniz kar marjından kısıp fakat ucuz veremezsiniz veriyorsanız bu işte şöyle bir sorun oluşuru?

Eğer yabancı hesap alacaksanız bu hesaplar büyük ihtimalle proxy başına açılmış hesaplar olacaktır ve makul olan ‘da budur peki 1000 adet kaliteli proxy fiyatı nedir ?

Ortalama 700 dolar ? Peki 700 dolara mal olan bir şeyi nasıl ucuza satabilirsiniz ?

Şöyle satarsınız proxy kullanmadan hesap oluşturur ve bu hesapların en fazla 1 hafta dayanma süresi ile piyasaya sürer milleti dolandırır sınız bakın buda ucuz satış oluyor.

Yani bu işin kısa ve özü nedir eğer bu tarz bir yatırım yapıcaksanız fikirlerimize ve beyanlarımıza güvenin ve paranızı sokağa atmayın lütfen iyi tweetlemeler dileriz..Instagram Satış Destek Hattı

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required