İnstagram Butikleri İçin Whatsapp Html İletişim Linki Ekleme

Instagram Satış Destek Hattı


İnstagram Butikleri İçin Whatsapp Html İletişim Linki Ekleme

Whatsappla.org Nedir ?

Çalışma prensibi sizin için hızlı whatsapp iletişim linki oluşturur ve bunu instagram twitter ve web siteniz ‘ de paylaşabilirsiniz.

Avantajları kullanıcı sizinle daha hızlı iletişime geçebilir örneğin numaranızı rehbere kaydedip tekrar whatsapp girip rehber güncellemeden direk sire ulaşabilir..

Yapmanız gereken çok basit. Hemen Whatsappla.org sitesine giderek saniyeler içerisinde WhatsApp iletişim linkinizi oluşturabilir, dilerseniz sitenize ekleyebileceğiniz buton kodunu alabilirsiniz.

WhatsApp HTML Link oluşturma sitesine girdikten sonra “WhatsApp numaranız” kısmına başında sıfır olmadan numaranızı girin. “Hızlı mesajınızı girin” girin bölümüne yazacağınız mesaj, kişilerin size otomatik olarak gönderebileceği mesajdır.

“Özel link oluştur” seçeneğiyle linkinizi whatsappla.org/isim şeklinde özelleştirebilirsiniz.

İşlemleri tamamladıktan sonra mor renkli “Link oluştur” butonuna tıklayın. Karşınıza 3 seçenek gelecek.

“Link” başlığı altında yer alan linki sosyal medyada paylaşabilir, veya sitenize manuel olarak ekleyebilirsiniz.

“QRcode” başlığı altındaki karekod ise el ilanı gibi baskılı materyallerde etkili olacaktır. Karekodu taratan kişiler size doğrudan WhatsApp ile ulaşabilir.

“HTML5” başlığı altında yer alan buton kodunu kullanarak da sitenize doğrudan link eklemek yerine daha şık bir görüntüye sahip buton ekleyebilirsiniz.

Örnek kısaltma : https://whatsappla.org/rifatozkan

Örnek Buton Linki :

Örnek QRcode : 

 Instagram Satış Destek Hattı

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required