Bugün en güçlü yayın organı, hiç şüphesiz ki sosyal medyadır.

Instagram Satış Destek Hattı


Bugün en güçlü yayın organı, hiç şüphesiz ki sosyal medyadır. Sosyal medya üzerinden çıkan bir küçük kıvılcım ülkelerde büyük olayların ve eylemlerin olmasına yol açmaktadır. Bu kadar güçlü bir yapıya sahip olan Sosyal medyayı ne kadar tanıyoruz?
Birçoğumuz sosyal medyayı, sosyal paylaşım sitelerine girip, eğlenmek olarak algılıyoruz. Oysa o sosyal paylaşım sitelerinin elinde ki büyük güç ve potansiyeli fark edemiyoruz.

 

İnsanların düşüncelerini kısa mesajlarla yayınladığı Twitter da mesaj yayınlayıp, sonra bu mesajlar yüzünden yargılanan birçok insan bulunmaktadır. Yani orası sanal ortam ben istediğimi yaparım gibisinden bir yanılgı içine asla düşmeyin. Çünkü bilişim suçları her geçen gün daha büyük cezalarla cezalandırılmaktadır.
Twitter da takipçi sayınızı arttırmak adına suç işleyebilecek twitleri sakın ola paylaşmayın. Bunlar bedeli ağır olan cezalar anlamını taşımaktadır. Tabi ki siyasette yapacaksın, ülkenin ve dünyanın gündemini takip edip, entelektüel biri olarak bu konularda ki görüşlerinizi paylaşacaksınız. Fakat bunun daha ötesine geçmeden. Saygı çerçevesinde ve ince bir zeka ile ha karet etmeden eleştirmelisiniz. Bu şekilde çok kaliteli bir takipçi grubunu da yakalamış olursunuz.

Kalitenin yüksek olması tamamen sizin elinizde olan bir yaklaşım şeklidir. increase-twitter-power
Ayrıca bu şekilde sosyal paylaşımlara imza atarak fenomen bir sayfada yapabilirsiniz. Fenomen sayfaların bugün twitter üzerinde ki değerleri oldukça yüksektir. Fenomen sayfalarda yayınlanan her şey anında tüm sosyal paylaşım sitesinde Retwetlenir. Böylece listenizde ekli olmayan, takipçi listenizde ekli olan kişilerin dahi ana sayfasına girmiş olursunuz. Bu sayede yazılarınızı gören ve beğenen birçok kişide sizi takibe başlar. Sayfanızı büyütmenin en zor ama en doğal yolu budur.
Birde bunun yanında doğal olmayan yolu olan Twitter Takipçi Satın Alma yöntemi bulunmaktadır. Siz sayfanız için kaç kişilik bir takipçi sayısı istediğinize karar veriyorsunuz. Sonra da o sayıda takipçiyi para vererek satın alıyorsunuz. Satın aldığınız takipçi sayısı kadar kişi listenize eklenmiş olmaktadır. Bu en kolay şekli ile takipçi arttırma yoludur. Hem garantili hem de hiçbir eziyeti bulunmayan tek yoldur.Instagram Satış Destek Hattı

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required